Bugün

Gizlilik İlkeleri

xwised.com.tr web sitesi, ziyaretçilerin gizliliğini ve kişisel bilgilerini koruma amacıyla hassas bir yaklaşım benimser. Sitenin içeriğine erişmek için kişisel bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz.

Gizlilik İlkeleri Kapsamı

xwised.com.tr, sunduğu ürün ve hizmetleri kullananların kişisel bilgilerini koruma altına alır. Ziyaretçilerin kişisel bilgileri, sadece ziyaretçinin bilgisi dahilinde ve onayıyla toplanır. Bu kişisel bilgiler, xwised.com.tr tarafından korunur ve ziyaretçinin izni olmadan veya yasal bir yükümlülük altında olmadıkça üçüncü taraflara aktarılmaz.

Bilgi Toplama ve Kullanımı

xwised.com.tr, siteye üyelik veya hizmetlerinden faydalanma sürecinde toplanan bilgileri kapsar.

Kayıt veya yorum yapma sürecinde verilen e-posta adresi ve IP adresi, sadece üyelik veya yorumlarla ilgili iletiler için kullanılır ve yasal gereklilikler veya izin olmaksızın üçüncü taraflarla paylaşılmaz. Yapılan yorumların içeriğinden yorum sahibi sorumludur.

Kişisel bilgi güvenliğiniz için şifrelerinizi paylaşmamanız önemlidir.

Gizlilik ve Güvenlik

Kullanıcı bilgileri, xwised.com.tr çalışanları tarafından da korunur ve yalnızca ilgili kullanım durumlarında erişilebilir kılınır. Bu bilgilere sadece ürün ve hizmetlerle ilgili gerektiği durumlarda yetkili personel tarafından erişilebilir hale getirilir. Bu sayede ziyaretçilerin güvenliği sağlanır ve kişisel bilgilerin korunması teminat altına alınır.